• Co je Gogrou?

  – Digitální platforma, která umožní průmyslovým firmám sdílet data, informace, materiály, stroje a volné kapacity. Velká část byznysu je dnes zprostředkována digitálně, Gogrou je průmyslové online tržiště, kde můžete své produkty, skladové zásoby či nevyužité stroje stejně dobře nabízet, jako poptávat. Máte moc materiálu? Nebo vám naopak chybí potřebný stroj? Podívejte se na Gogrou a získejte nové možnosti pro váš byznys.

 • Na jakém principu Gogrou funguje?

  – Přístup k platformě a tedy i k poptávkám a nabídkám, které jsou na Gogrou uveřejněny, mají pouze přihlášení uživatelé. Každá společnost tak bude zaregistrována, čímž podpoříme důvěryhodnost Gogrou a zamezíme neseriózním společnostem se k platformě připojit.

  Registrovaní členové pak mohou vytvářet důkladně filtrované poptávky či nabídky, které se zobrazí ostatním zaregistrovaným společnostem.

 • Jak se stát členem?

  – Stačí se zaregistrovat na webu. Tlačítko najdete ______, poté stačí vyplnit údaje a ověřit registraci na vašem e-mailu.

 • Kolik stojí členství?

  – První 3 měsíce nabízíme zdarma. Zjistěte, jak Gogrou funguje, udělejte první úspěšný obchod a následně je jen na vás, zda budete na Gogrou pokračovat a zakoupíte si roční členství. Ceník naleznete na …………..

  Členský poplatek je jedinou položkou, kterou budete jako uživatel platformy hradit. Gogrou nenavyšuje ceny nabídek, nemá žádná procenta z uskutečněných obchodů ani nevyžaduje další, skryté poplatky.

 • Jaké jsou výhody členství?

  – Díky Gogrou můžete na jednom místě jednoduše a rychle nacházet nové obchodní partnery, nové příležitosti a objevovat nové trhy. Platforma také umožňuje bezpečně a napřímo komunikovat i obchodovat.

 • Jak se v Gogrou zorientuji?

  – Vytvořili jsme intuitivní rozhraní s opravdu precizní možností filtrace. Ať už budete nabízet nebo poptávat výrobky, materiály či služby, bude to vždy dle přesně daných parametrů. Poskytujeme moderní, rychlé a efektivní prostředí, které vám usnadní vaši práci.

 • Poskytujete nějaké záruky na obchody provedené přes Gogrou?

  – Gogrou nabízí bezpečné a moderní místo ke komunikaci, možnost získání správných kontaktů, podpůrný servis a hlavně příležitosti k obchodu. Do samotného obchodního procesu ale nikterak nezasahuje. Jak proběhne převod peněz a dodání zakoupeného zboží nebo služby, už záleží jen na smluvních stranách.

 • Nabízí Gogrou ještě něco navíc, kromě digitální obchodní platformy?

  – Své služby neustále rozšiřujeme. Nabíráme nové partnery, tvoříme nové moduly a budeme nabízet propojení na další, s obchodem související služby, jako je financování či pojištění.

 • Nikdy jsem o Gogrou neslyšel(a), mohu mu důvěřovat?

  – Myšlenka vytvoření této digitální platformy vzešla z mnoha let zkušeností lidí, kteří znají důkladně obě strany podnikatelské bariéry. Nápad, který přenesli do Gogrou zaujal v Česku, Německu, Rakousku, Polsku, na Slovensku i v dalších evropských zemích.

 • Kdo již s Gogrou spolupracuje a kdo projektu vyjádřil podporu?

  – Asociace malých a středních podniků
  – Komerční banka
  – Hospodářská komora

  – CzechInvest
  – ČSOB
  – Svaz průmyslu a dopravy

  – T-Mobile
  – CzechTrade

  – Společnosti: Festo, Spectra, TOS, Konica Minolta, Schunk, …

 • Gogrou je jen na webu?

  – Pro přehlednost a snadnější práci doporučujeme webové rozhraní Gogrou, vyvinuli jsme ale také mobilní aplikaci. V ní budete mít pod kontrolou veškerou svou činnost, můžete komunikovat s případnými dodavateli/odběrateli a pokud se na Gogrou objeví něco, co je vaším objektem zájmu, aplikace se připomene notifikací.