Moduly

Zakázky

Sháníte někoho, kdo vám dokáže vysoustružit výrobek přesně dané velikosti, z vámi vybraného materiálu a vámi dodaného polotovaru? Nebo naopak dokážete poskytnout svou 5-osou CNC frézu, na které můžete vyrobit produkt splňující požadavky obchodních partnerů?

Ať už jste na jedné, či druhé straně tohoto obchodu, Gogrou vám díky preciznímu filtrování najde přesně to, co hledáte. Stačí zodpovědně vyplnit důležité parametry a vaše nabídka/poptávka se dostane k protistraně, která je schopna ji uspokojit.

Mám zájem

Nástroje

Přebývá vám v hale nevyužité nářadí, nepoužívané stroje a nástroje nebo množství nejrůznějších monolitů, destiček, upínačů, …? Najděme jim společně uplatnění tam, kde je jich momentálně nedostatek.

Vaše zásoby, ať už je nabízíte nebo poptáváte, stačí opět správně zalistovat, přiřadit jim odpovídající kritéria (kusy, cena, materiál, dostupnost, …) a systém je během okamžiku nabídne ostatním členům Gogrou.

Mám zájem

Materiály

Disponujete (nebo byste rádi disponovali) materiály, profily, polotovary, trubkami, které nevyužijete? Či byste jimi rádi disponovali, ale momentálně je nemáte k dispozici? Nabídněte & poptejte je na Gogrou.

Do předpřipravených formulářů stačí vyplnit základní parametry (rozměry, materiál, normy, …) a protistrany se shodným zájmem budou během chvilky informovány o vašem příspěvku. Díky zahraniční spolupráci s firmou Verlag Dashofer navíc Gogrou nabídne užitečný převodník mezi normami používanými v jednotlivých státech.

Mám zájem