O nás

Gogrou jednoduše a přehledně

Gogrou, to je sdílená digitální platforma, na které společně rosteme.

Desítky let zkušeností z obou stran podnikatelského byznysu, moderní trendy i technologie a důraz na efektivitu. Myšlenka sdílené digitální platformy dlouho zrála, dnes již disponuje funkcemi, možnostmi a parametry, které nám umožní společný růst.

 • Dozvědět se více

  Rádi Vás přesvědčíme, že první věta není jen líbivý marketingový slogan. Své úsilí, píli a dovednosti totiž do projektu Gogrou věnovali lidé s nepřeberným množstvím zkušeností, kteří si prošli mnohými pozicemi na obou stranách podnikatelské barikády. Vlastníci výrobních a dodavatelských firem, manažeři velkých podniků i lidé, kteří mají na starost obchod či logistiku a jsou v každodenním kontaktu se zákazníky.

  Gogrou nabízí všem členům možnost najít nové obchodní partnery, poznat nové trhy s unikátními příležitostmi, jednoduše komunikovat, sdílet či vyměňovat si data a informace, spolupracovat s finančními institucemi (banky, pojišťovny) a zejména bezpečně obchodovat. To vše na jednom online digitálním místě.

  Platforma Gogrou má firmám pomoci řešit úkoly ve výrobě moderní cestou, rychleji a efektivněji. Intuitivní rozhraní s precizní možností filtrace umožňuje nabízet i poptávat výrobky, materiály a služby dle přesně daných parametrů. Ať už se jedná o volné kapacity, nadnormativní zásoby či burzu materiálů.

  Do projektu se připojují velké české i zahraniční firmy, podporu vyjádřily také pojišťovny a banky, prohlubujeme spolupráce a tvoříme nové moduly, které povedou k možnosti využití digitálních, blockchain řešení bankovních garancí, platebních bran, mobilních aplikací, integrace do podnikových ERP systémů, globálního obchodu a hlavně – nových obchodních modelů, s novými příležitostmi, na nových trzích.

  Gogrou je skutečná digitalizace průmyslu. Věříme, že budete digitální i spokojení s Gogrou.

manažer3

Jaká je vize Gogrou?

Gogrou je navrženo jako moderní, bezpečné a digitální tržiště, které umožňuje členům získat nové obchodní příležitosti, kontakty, prozkoumat nové trhy a najít nové možnosti pro své podnikání. Chceme být každodenním pomocníkem v životě firem.

 • Dozvědět se více

  Být každodenním pomocníkem v životě firem z celé Evropy, umožňovat členům nacházet nové trhy, nové obchody, být bezpečným a oblíbeným prostředníkem pro obchod a digitalizaci průmyslu. Chceme propojit malé podnikatele s největšími světovými společnostmi, být nedílnou součástí podnikových ERP systémů, spolupracovat se značkami, které jsou považovány za světové leadery.

  K naplnění této vize vede dlouhá cesta, kterou překonáváme krok po kroku. A i když počáteční nápad nebyl zdaleka tak ambiciózní, tvrdě pracujeme, abychom naší vize dosáhli. Dnešní technologie nám totiž umožňují věci, o kterých se nám při zrodu nápadu téměř nesnilo.

  Jaké byly začátky Gogrou?

  Na samotném začátku jsme chtěli vytvořit interní komunikační systém pro několik spřátelených firem. S přibývajícím časem, většími zakázkami a rostoucími zkušenostmi tvůrců Gogrou (z oblastí strojírenství, toolmanagementu, vlastnictví výrobních firem i ze strany koncových zákazníků) sílila myšlenka na sofistikovanější řešení.

  Mezitím se doba posunula mílovými kroky vpřed a dnešní technologie umožnily stvořit platformu Gogrou tak, aby byla skutečným každodenním pomocníkem v životě firem. Tím ale vývoj Gogrou teprve začíná. V současnosti fungují 3 základní moduly Gogrou: 1) Nabídka, poptávka a sdílení volných kapacit, 2) Sdílení nadnormativních zásob a 3) Burza materiálů. Už nyní se tvoří nové moduly, finišují nová partnerství a pracuje se na optimalizaci platformy, aby vyhovovala všem novým členům.

e5ebf6b9-42a5-4a88-9660-abb15a3fb0d2

Jaké jsou cíle Gogrou?

Ucelená, do detailu promyšlená služba, která přinese členům Gogrou přesně to, co si od ní slibovali. Digitalizace, bezpečí, transparentnost, snadná komunikace. Zapojení velkých světových firem a poskytování s obchodem souvisejících služeb.

 • Dozvědět se více

  V tom, co děláme, vidíme především budoucnost. Dospěli jsme do doby, kdy digitalizace prostupuje všemi odvětvími. A my vidíme ve sdílené digitální platformě Gogrou obrovský potenciál.

  Chceme naplno využít našich zkušeností a nabízet ucelenou, do posledního detailu promyšlenou službu, která bude sloužit členům Gogrou.

  Budeme podporovat digitální, lineární, transparentní a snadno monitorovatelný proces řízení aktivit firem.

  Chceme do Gogrou přivést velké světové firmy, výrobce, malé i velké koncové firmy, poskytovatele služeb. Naším cílem je působit po celé Evropě a otevírat trhy s novými obchodními příležitostmi.

  Pracujeme na tom, abychom byli inovativní, rychlý, digitální a moderní partner, který nabídne propojení na další, s obchodem související služby, jako je financování či pojištění.

  Chceme, aby obchod mezi členy Gogrou odpovídal modernímu 21. století. Budeme dbát na atributy, kterými jsou rychlost, flexibilita, pohodlí, mobilní aplikace, moderní technologie, spokojenost a bezpečnost.

manažer5
O nás - Vše, co jste chtěli a potřebovali vědět ohledně digitální průmyslové platformy Gogrou