Budoucnost průmyslového obchodu je (nejen) v digitalizaci

Precizní filtrace, to je Gogrou

Získávejte jen nabídky, které vás opravdu zajímají. S precizní filtrací Gogrou ušetříte spoustu času!

Základem jsou zkušenosti a preciznost

Než jsme spustili Gogrou, stáli jsme na obou stranách podnikatelské barikády. Výrobní a dodavatelské firmy, management průmyslových podniků, kontakt se zákazníky, logistika. Práce na těchto pozicích nás utvrdila, že alfou a omegou sdílené průmyslové platformy je precizní filtrace.

Proto disponuje Gogrou chytrým systémem filtrů, který vaši nabídku nebo poptávku doručí jen odpovídajícím subjektům, kteří mají o vybrané informace zájem a chtějí o nich ihned vědět. Proto vznikla i mobilní aplikace, která vás na všechny horké novinky okamžitě upozorní.

Odfiltrováním neadekvátních možností se výrazně zvyšuje šance nalezení správného obchodního partnera, díky čemuž můžete už během pár minut rozvinout proces, který povede k uzavření obchodu.

Filtry

Nákup, prodej i sdílení

Sdílení se stalo jednou z nejúspěšnějších platforem posledních let. Dnešní svět sdílí téměř vše, proč tedy nesdílet i na poli průmyslu?

Nadnormativní zásoby nářadí, nástrojů, upínačů, obrobků, … nebo zbytkových materiálů jako jsou plechy, trubky, profily, bloky apod., vytvářejí množství nevyužitého potenciálu. Gogrou můžete využít jako digitální sklad, ve kterém můžete všechny zmíněné, precizně zafiltrované zásoby nabízet, poptávat a sdílet. Najděte během chvilky nástroj, který vám schází a nebo zkapitalizujte zdroje zásob, které nevyužíváte. Rychle a efektivně.

U všech produktů lze jednoduše zjistit dostupnost, kontakt na dodavatele a pokud někdo projeví o vaši nabídku/poptávku zájem, ihned vás informujeme notifikací z mobilní aplikace.

Prodej, sdílení, nákup

Budoucnost průmyslového obchodu je Gogrou

Gogrou je digitální platforma připravená na tempo 21. století. Online továrna, tržiště, sklad i moderní distribuční kanál, který usnadní digitalizaci vaší firmy.

Věříme, že „práce, kterou mohou dělat stroje, by měly dělat stroje“. Gogrou bude váš skvělý zaměstnanec, který vám bude z trhu neustále hlásit nové příležitosti pro vaši firmu. Ať jste výrobce, obchodník či se pohybujete na poli servisu a služeb.