Gogrou 1.0 = Průmysl 4.0

Úvodní fotografie článku Gogrou 1.0 = Průmysl 4.0

Gogrou je součástí digitalizace, součástí Průmyslu 4.0

Digitalizace průmyslu

Pokud přicházíte na trh s něčím novým a neokoukaným, mnohdy je těžké najít ta správná slova, jak svůj produkt (službu) popsat. Novinka, vylepšení, evoluce nebo dokonce revoluce? S přiblížením a vysvětlením sdílené platformy Gogrou přímo navazujeme a rozvíjíme 4. průmyslovou revoluci.

Průmyslové revoluce

O Průmyslu 4.0 bylo mnoho napsáno i řečeno, a ačkoliv jde o ohromný souhrn změn, většina lidí by ho charakterizovala jediným slovem – digitalizace. Souhalsíme, ale co všechno si pod tím můžeme představit?

S digitalizací průmyslu souvisí zejména automatizace výroby, masivní zapojení počítačových, informačních, řídících a rozhodovacích systémů, což má za následek nevyhnutelné změny na trhu práce. Změny, při kterých stroje nahradí nebo alespoň usnadní lidskou práci. Cílem není připravit lidi o práci, ale zjednodušit ji a zefektivnit.

Gogrou je nástroj pro vaši vyšší efektivitu

Stejně to vidíme i v Gogrou. Několik let jsme si pohrávali s myšlenkou na sdílenou digitální platformu, která usnadní život průmyslovým firmám a celému ekosystému kolem nich. Technologický pokrok nám po letech umožnil vytvořit Gogrou tak, aby mohlo společně s vámi využít všech možností digitálního věku – těmi jsou zejména internet, digitální ekonomika, mobilní aplikace, kybernetická bezpečnost, moderní bankovnictví, blockchain a cloudové řešení.

Robot a člověk jako partneři

Jak dokáže Gogrou zvýšit efektivitu a flexibilitu vaší práce? Gogrou je defacto jedna obrovská online továrna, ve které se na jednom místě sbíhají nejrůznější data, informace a požadavky o všem, co je potřeba k efektivnímu výrobnímu/obchodnímu procesu.

Vyměňte dny a hodiny hledání správných obchodních partnerů na internetu, konferencích a v nejrůznějších databázích za službu, která vám najde přesně to, co hledáte. Ať už služby či produkty nabízíte, nebo poptáváte.

Zapojení digitálního a virtuálního světa do běžné práce